كانال تلگرام كانال تلگرام .

كانال تلگرام

كانال تلگرام


معرفي كانال تلگرام : سايتي براي معرفي كانال شما

باتوجه به نبود يك سايت مرجع براي ثبت و دسته بندي شبكه هاي اجتماعي ايران اعم از كانال هاي تلگرام،گروه هاي تلگرامي،پيج هاي اينستاگرام و... تصميم گرفتيم اين سايت را راه اندازي كنيم تا عملا اولا دايركتوري شبكه هاي اجتماعي در ايران باشيم.

اگر مدير يك شبكه اجتماعي هستيد 
شبكه اجتماعي خود را به ميليون ها كاربر اينترنتي معرفي كنيد 
مي توانيد لينك و مشخصات كامل شبكه هاي اجتماعي خود را در اين سايت به صورت رايگان ثبت كرده و آن را براي عموم كاربران اينترنت معرفي كنيد.متخصصين سئو و بازاريابي اينترنتي ما همواره در تلاش هستند تا شبكه اجتماعي شما با توجه موضوع فعاليت و جستجوهاي كاربران در صدر نتايج گوگل قرار بگيرد در نتيجه كاربراني كه از طريق موتور جستجوي گوگل به دنبال شبكه اجتماعي با موضوع فعاليت شما هستند مي توانند به راحتي كانال يا پيج شما را بيابند.

براي شبكه اجتماعي خود تبليغات جذب كنيد. 
اگر صاحب كانال،گروه يا پيج هستيد ميتوانيد آن را در بخش جذب تبليغات سايت ما به همراه تعرفه هاي تبليغاتي خود ثبت كنيد تا بتوانيد براي شبكه اجتماعي خودتان آگهي تبليغاتي جذب كرده و كسب درآمد نماييد.

آيا به دنبال مكاني براي ثبت آگهي تبليغاتي تان هستيد؟ 
سايت مرجع شبكه هاي اجتماعي ايران اين امكان را براي افرادي كه به دنبال ثبت آگهي تبليغاتي در شبكه هاي اجتماعي هستند فراهم كرده است تا بر اساس بودجه،موضوع تبليغ،تعداد فالوورها،نوع مديا و ساير فاكتورها، شبكه اجتماعي مورد نظر خود را يافته و تبليغات خود را در آن ثبت كنند.

http://tablighchannel.irبرچسب: كانال هاي تلگرام . تبليغ كانال تلگرام . تلگرام مذهبي .،
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۳۰ مهر ۱۳۹۶ساعت: ۰۳:۳۱:۱۳ توسط:رامين نيرمي موضوع:

:: مطالب مشابه
[RelPostTitle] [RelPostTitle]
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :